Coca Cola vs Bitdefender ‒ Altacom (80:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

L. Trušo ir T. Gudo vedina „Coca Cola“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 11:21 val., peržiūros: 1227

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Coca Colos“ ir svečių „Bitdefender ‒ Altacom“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė svečių ekipa, kuri sugebėjo sėkmingai gintis ir dar sėkmingiau pulti. Visgi, antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir antrąją rungtynių pusę „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa pralaimėjo net 23-ų taškų skirtumu ir tai, aišku, nubraukė visus šansus jiems pakovoti dėl pergalės. Verta paminėti, kad „Coca Colos“ gynėjų tandemas įmetė tiek pat taškų, kiek visa „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su rimtesnėm problemom puolime ir gynyboje, o to pasekoje jie rungtynes pradėjo 11:2 spurtu. Visas šis spurtas vyko pusę kėlinuko, o perkopus į antrąją kėlinio dalį, atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „Coca Colos“ kolektyvas. Jie kėlinį užbaigė 13:3 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą – 15:14. Antrajame kėlinyje kiek tvirčiau atrodė svečių ekipa. Jie netrukus pasivijo varžovus, persvėrė rezultatą ir vis norėjo jį didinti, tačiau šeimininkai labai nutolti jiems neleido. Visgi, netrukus „Bitdefender ‒ Altacom“ komandai pavyko užpulti porą kartų paeiliui ir jų pranašumas šoktelėjo iki devynių taškų. Jie šį pranašumą laikė iki pat ketvirčio pabaigos, bet šeimininkai kėlinį užbaigė taikliu tritaškiu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:41.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir sužaidus pusę kėlinio, svečių ekipos pranašumas buvo jau tik trys taškai. Visgi, antroji kėlinuko pusė buvo itin nesėkminga „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipai. Jie per likusį kėlinio laiką nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo kaip mat pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir kėlinį užbaigė pelnydami 11-ą taškų be varžovų atsako. Taigi, rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:48. Atrodė, kad lemiamas ketvirtis žadės daug kovos. Kėlinį svečių ekipa pradėjo 10:2 spurtu ir išlygino rezultatą. Tačiau „Coca Colos“ ekipa nesirengė perleisti rungtynių iniciatyvos ir po šalto dušo spurtavo 15:2, taip įgydami solidų dviženklį pranašumą ir pakloję visus pamatus pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 80:63.

Coca Cola: Laurynas Trušas – 33 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Gudas – 30 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Lukas Pilipavičius – 8 tšk. (19 atk. kam.)

Bitdefender ‒ Altacom: Marius Savickas – 17 tšk., Arnoldas Žukauskas – 13 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 9 tšk.

Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)