Ryterna vs SD Ranga (87:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 20:08 val., peržiūros: 1217

Kovo 29 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „SD Ranga“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi ir atkakli, tačiau „Ryternai“ šį vakarą užteko sužaisti vos vieną puikų kėlinuką ir jų persvara tapo kone triuškinama. Būtent trečiasis kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo net 19 taškų skirtumu ir nulėmė rungtynių baigtį. Likęs laikas greičiau tebuvo formalumas ir užtikrinta pergalė atiteko „Ryternos“ žaidėjams. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:62 (14:20, 27:16, 27:8, 19:18).

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, abi komandos sunkiai rinko taškus, o pirmieji į priekį nutolo svečiai, kurių pranašumas dar pirmojo kėlinuko metu išaugo ir pasiekė 8 taškus. Vis tik tai buvo labai laikina ir jau antrame ketvirtyje „Ryterna“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Negana to „SD Ranga“ vis dažniau strigo aklinoje varžovų gynyboje, o įvairiapusišką puolimą demonstravę šeimininkai šiek tiek nutolo. Prasidedant ilgajai pertraukai „Ryterna“ pirmavo rezultatu 41:36.

Jei ir turėjo vilčių kovoti dėl pergalė „SD Ranga“ krepšininkai, tai viską jie turėjo pamiršti trečiojo kėlinuko metu. „Ryterna“ šias dešimt minučių sužaidė kone idealiai tiek gynyboje, tiek puolime. Didžiulis rezultatyvumas ir puikus taiklumas leido šeimininkams nepastebimai pasiekti ir 20 taškų pranašumą, o skirtumas tarp komandų vienu metu siekė ir beveik 30 taškų ribą. Ketvirtame kėlinuke intrigos nebuvo, abi komandos suprato, kad rungtynių likimas aiškus, tad žaidėjai tiesiog sutvarkė formalumus. „Ryterna“ rungtynes laimėjo solidžiu rezultatu 87:62.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 23 tšk. (9 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 18 tšk., Marius Giedraitis – 16 tšk., Aurimas Milūnas – 11 tšk.

SD Ranga: Justas Draudvila – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Mikalauskas – 10 tšk., Kristupas Kyžas – 8 tšk.

„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Ryterna“ be didelio vargo perlipo ketvirtfinalio barjerą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ ir toliau neklumpa (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)