Vėjų linija & Garliavos duona vs Hidraulinės sistemos (67:82)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus

2017 sausio 17 d., Antradienis, 00:35 val., peržiūros: 1592

Pirmadienį, sausio 16 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės komandų iš G pogrupio – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Hidraulinių sistemų“. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau antrajame kėlinyje, T. Vasiliausko ir M. Kudako vedina svečių ekipa nutolo nuo savo varžovų ir ramiai artėjo pergalės link.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri kelis kartus paeiliui sėkmingai užpuolė ir įgijo poros atakų atstumą nuo savo varžovų. Vėliau taškus komandos rinko apylygiai, bet kėliniui perkopus į antrąją pusę, „Hidraulinėms sistemoms“ buvo pavykę įgyti jau šešių taškų pranašumą, bet tuomet septynis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai bei persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį komandos užbaigė žaidimu taškas į tašką, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo svečiai – 19:20. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo žaisdamos apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Taip pat pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Visgi, kėliniui įsibėgėjus, „Hidraulinės sistemos“ surengė 11:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą. Jie šį pranašumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:43.

Trečiasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. „Vėjų linija & Garliavos duona“ kėlinuką pradėjo gerai, kuomet pelnė septynis taškus paeiliui ir sumažino savo deficitą iki keturių taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui, skirtumas tarp komandų tebuvo vos du taškai. Vis tik, per likusią kėlinio dalį aikštelės šeimininkai tesukrapštė vos tris taškus, o tai jiems pakišo koją. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir netrukus vėl atstatė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 46:57. Lemiamą ketvirtį kiek tvirčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios ir toliau po truputį didino savo pranašumą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ vis dar bandė grįžti į rungtynes ir mažinti savo atsilikimą, tačiau svečiai to jiems padaryti neleido ir išlaikė dviženklį pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 67:82.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 20 tšk., Andrius Raila – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vytautas Vaškevičius – 8 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.)

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 33 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Kudakas – 29 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 7 tšk. (7 perimt. kam.)

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Hidraulinės Sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Enerstena“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)