Eldažnis & Limobus.lt vs Vėjų linija & Garliavos duona (86:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Eldažnis & Limobilus.lt“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 241

Vasario 7 dieną Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Eldažnis & Limobilus.lt" priemė svečius "Vėjų liniją & Garliavos duoną". "Eldažnis & Limobilus.lt" buvo laimėję kartą ir devynis kartus pralaimėję. "Vėju linija & Garliavos duona" buvo laimėję tris kartus ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o antrą minutę buvo pelnę po du taškus (2:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei "Vėjų linija & Garliavos duona" turėjo vieno taško persvarą (5:6). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviai, o daug svečių atakų baigtavosi taikliais dvitaškiais su varžovų pražanga. Devintą minutę "Eldažnis & Limobilus.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje svečiai išlaikė septynių taškų persvarą (19:26).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Eldažnis & Limobilus.lt", kurie antrą minutę sumažino svečių persvarą iki dviejų taškų (26:28). Netrukus "Vėjų linija & Garliavos duona" pradėjo spurtą, po kurio skirtumas aštuntą minutę padidėjo iki 14 taškų (31:45). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė "Eldažnis & Limobilus.lt" ir sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (38:50).

Trečią kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo "Eldažnis & Limobilus.lt", po kurių skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (44:60). Į tai svečiai atsakė septyniais taškais be atsako. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o prieš lemiamą kėlinį svečiai turėjo dvylikos taškų persvarą (56:68).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem taikliais "Eldažnis & Limobilus.lt" tritaškiais, o netrukus dar viena greita šeimininkų ataka pasiekė tikslą (64:68). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Eldažnis & Limobilus.lt" pirmą kartą išsiveržė į priekį (76:75). Svečių puolimas strigo, o likus dviems su puse minutės šeimininkai turėjo septynių taškų persvarą (82:75). Rungtynių pabaigoje "Eldažnis & Limobilus.lt" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 86:82.

Vytautas Merkelis

„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)