Vėjų linija & Garliavos duona vs Marex Boats (69:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo

2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 440

Sausio 30 dieną, 20:15 val., Garliavos sporto centre, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir "Marex Boats" (svečiai). „Vėjų linija & Garliavos duona“ tvirtai kontroliavo rungtynes ir vienu metu pirmavo 20 taškų persvara, tačiau rungtynių pabaigoje visiškai sustojo, išbarstė persvarą ir tik palankiai susiklosčiusių aplinkybių dėka išsaugojo pergalę savo rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:67 (22:19, 16:12, 19:15, 12:21).

Susitikimo pradžia buvo permaininga, bet geriau atrodė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos krepšininkai, kurie puikiai jautėsi greitame puolime ir ėmė tolti. Iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė gana solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 38:31.

Antroje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar labiau nutolo ir vienu metu jų persvara pasiekė 20 taškų ribą. Vis tik "Marex Boats" nepalūžo, komanda pagaliau nustojo mėtyti neparuoštus tolimus metimus ir išnaudojo savo jėga po krepšiu. Skirtumas ne tik išnyko, bet kurį laiką svečiai netgi pirmavo. Tačiau paskutinėje minutėje "Marex Boats" neišnaudojo puikių glaimybių išlyginti rezultatą ir buvo priversti pripažinti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:67.

5 perimt. kam.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)Ketvirtame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Vilmistą“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta Vėjų linija & Garliavos duona pergalė prieš Manvesta (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 03 d., antradienis, 22:56 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)