ICE vs Akademija (91:96)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 gegužės 23 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Akademija“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia toliau

2016 gegužės 23 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1163

Pirmadienį ASU sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 metų aštuntfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė “ICE“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau A.Nausėda ir M.Patašius žaidė nesustabdomai ir „Akademija“ įgijo dviženklį pranašumą ( 8:18). Vis dėlto, „ICE“ susitvarkė su gynyba ir sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 18:21). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur atotrūkį sumažino iki minimumo – 22:23.

Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau J.Jasaitis smeigė du tritaškius metimus ir leido „Akademijai“ susigrąžinti pranašumą ( 30:36). „ICE“ komandai sunkiai sekėsi apsiginti nuo greitų varžovų atakų ir Tomas Jonkus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, kad sustyguoti žaidimą į vietas. Kėlinuko pabaigoje „ICE“ surengė spurtą 7:0 ir skirtumą sumažino iki 4 taškų ( 40:44). Vis dėlto, šeimininkai nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savose rankose, kur „Akademija“ mažiau nei per minutę atstatė dviženklį pranašumą – 40:51.

Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 , tačiau „ICE“ ekipai pavyko atsigauti ir priartėjo prie varžovų iki 11 taškų skirtumo. Likus žaisti apie keturias minutes „Akademija“ įjungė aukštesnę pavarą, kur ataka po atakos pradėjo tolti nuo varžovų ir pasiekė rekordinį pranašumą ( 51:71). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai didelių pastangų dėka sugebėjo sumažinti skirtumą iki 16 taškų – 59:75.

Ketvirtame kėlinyje „ICE“ kilo į lemiamą šturmą, kur per keturias minutes sušvelnino skirtumą iki 11 taškos ( 70:81). Po „Akademijos“ minutės pertraukėlės A.Kurauskas pelnė penkis taškus be atsako (75:81), o dar po vieno tritaškio metimo skirtumas ištirpo iki 5 taškų ( 78:83). „ICE“ toliau nestabdė apsukų ir sugebėjo išlyginti rezutatą ( 88:88). Likus žaisti apie minutę laiko „Akademija“ užpuolė keletą svarbių atakų, o „ICE“ klydo lygioje vietoje ir svečiai iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 91:96.

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys:

Treneri, kas atsitiko rungtynių pabaigoje, kai išbarstėte 20 taškų pranašumą ir vos nepralaimėjote?

- Per anksti įjungėme atsipalaidavimo režimą. Varžovams pagirimas, nes kovojo iki paskutinių sekundžių. Jie neturėjo, ką daryti. Pradėjo mus spausti ir kai turi plius dvidešimt, vasara ir atsipalaiduoji. Varžovai dirbo gynyboje ir padarė sugrįžimą į rungtynes, bet pabaigoje parodėme, kad esam geresnė komanda. Viskas gerai, kas gerai baigiasi.

ICE: Airidas Kurauskas – 25 tšk., Saulius Pakalniškis – 17 tšk., Donatas Petrauskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Gytis Jaglinskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Lukas Mančiunskas – 10 tšk.

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 27 tšk., Mantautas Patašius – 26 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 12 tšk. (11 atk. kam.), Julius Jasaitis – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 22:20 val.)Vėlyvo vakaro egzekuciją surengę „Ice“ krepšininkai nepasigailėjo BC „Ambi“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:50 val.)Dantis rodę „Ice“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Emobilus.lt & SK Mattas“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)Po atkaklios ir kietos kovos nelengvą pergalę pasiekė „ICE“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 23:21 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)