Uno vs Kauno savivaldybė & Policija (72:81)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno savivaldybė & Policija beveik visas rungtynes turėję pranašumą išlaikė jį iki pat galo nugalėdami Uno

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 1174

Kovo 8-osios vakarą ne visi vyrai paskyrė savo damoms ir vis tik krepšinis nugalėjo. Į J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salę rinkosi 30+ lygos komandos. Aštunfinalio seriją pradėjo Kauno savivaldybė & Policija bei komanda pavadinimu Uno. Būtent Uno rungtyniavo šeimininkų teisėmis. Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė D.Maciulevičius išvesdamas šeimininkus į priekį, tačiau pirmauti teko neilgai apsikeitus keletui atakų ir sužaidus 3 minutes kėlinyje T.Grigalevičius pirmą kartą išvedė svečius į priekį ir nuo šio momento šeimininkai šiose rungtynėse nė karto daugiau taip ir nebepirmavo. Po sėkmingos pirmos kėlinio pusės iš G.Klimavičius puolime rolę perėmė T.Ališauskas bei M.Balkus, kurių pastangomis rezultatas toliau augo svečių komandos naudai. Keletas taiklių A.Olberkis metimų neleido šeimininkams būti palaužtiems jau po pirmųjų 10-ies minučių, bet po pirmojo ketvirčio skirtumas jau buvo iškalbingas 12:26 Kauno savivaldybė & Policija naudai. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje šiek tiek apsivertė. R.Gudynas sėkmingai rinko atšokusius kamuolius, o puolime taškus vieną po kito vertė M.Gailiūnas ir skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Nelabai sėkmingame Kauno savivaldybė & Policija kėlinuke po keletą metimų pataikė T.Ališauskas bei D.Jasinskas ir tai leido po dviejų ketvirčių vis dar pirmauti svečiams gan solidžiu skirtumu 33:42.

Trečiasis kėlinys vyko labai permainingai. Jo viduryje po dar vieno spurto 6-0 Kauno savivaldybė & Policija atitrūko 45:60. Vis tik Uno neketino sudėti ginklų ir puskutinių dviejų minučių atkarpą laimėję 9-2 vėl grįžo į rungtynes ir kovą dėl pergalės 54:62 po 3 kėlinių. Ketvirtajame kėlinuke ir toliau vedini savo lyderio M.Gailiūnas Uno vyrai kaip reikiant kibo į atlapus svečiams. Pirmą bandymą išlyginti rezultatą atšaldė du G.Klimavičius tritaškiai ir skirtumas nuo 6 vėl šoktelėjo iki 10. Aikštėje ir toliau vyko kieta, vyriška kova ir kai jau atrodė, kad viskas aišku 2 M.Gailiūnas dvitaškiai ir likus 2 minutes ir 72:76 priekyje vis dar Kauno savivaldybė & Policija. Tai buvo paskutinis rimtesnis bandymas dar ką nors pakeisti šiose rungtynėse, grįžę po minutės pertraukėlės svečiai nebeleido įmesti nei taško Uno vyrams patys pridėdami dar 5 ir taip švęsdami pergalę rezultatu 72:81.

Uno: Modestas Gailiūnas – 28 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Olberkis – 12 tšk., Rimvydas Miliauskas – 11 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Tomas Grigalevičius – 22 tšk., Tadas Ališauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Giedrius Klimavičius – 13 tšk., Dominykas Jasinskas – 11 tšk., Martynas Balkus – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)