Acme ‒ Jabra vs Kauno savivaldybė & Policija (89:94)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą

2017 sausio 10 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 1902

Antradienį, sausio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Acme – Jabra“ ir svečių „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po pertraukos atitrūkę svečiai išsaugojo iniciatyvą iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 89:94 (16:23, 21:15, 18:29, 34:17).

Susitikimą žymiai geriau pradėję svečių krepšininkai iškart spurtavo 1:16, tačiau įpusėjus kėlinukui „Acme – Jabra“ į priekį timptelėjęs A. Kilas skirtumą tarp komandų šiek tiek sumažino. Bėgant laikui „Kauno savivaldybė & Policija“ atitrūko dar labiau, bet ketvirtį spurtu 8:0 užbaigę šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Antrame kėlinuke scenarijus kartojosi ir geriau startavę svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą, bet rankų nenuleidę aikštės šeimininkai ir vėl geriau pasirodė kėlinio pabaigoje, ko pasekoje po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė vos vienas taškas. 37:38.

Po ilgosios pertraukos, kaip jau buvo įprasta, ir vėl geriau startavo „Kauno savivaldybė & Policija“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki dvylikos taškų. Kiek vėliau šeimininkai dar bandė švelninti deficitą, tačiau šįkart svečiai neleido priešininkams geriau finišuoti ir taip išsaugojo dvylikos taškų atotrūkį. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau sėkmingai žaidę svečiai vis didino persvarą, tačiau įpusėjus ketvirčiui blykstelėję šeimininkai ėmė vytis varžovus bei sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Nepaisant to, užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo pergalę savo rankose. 89:94.

„Acme ‒ Jabra“: Antanas Kilas – 32 tšk. (8 išpr. praž.), Audrius Kmita – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Vanagas – 9 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Renatas Dabašinskas – 17 tšk., Simonas Kairys – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Gytis Rūkas – 15 tšk., Martynas Balkus – 14 tšk., Tadas Ališauskas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Grigalevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)