Sporto manija vs UNO (86:58)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 15:41 val., peržiūros: 856

Kovo 17 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Furnikos“ pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto manija“ priemė svečius „UNO“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė du taškai (7:5). Septintą minutę komandas skyrė trys taškai (17:14). Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki dvylikos taškų (28:16), o minutės pertraukėlės paprašė „UNO“. Kėlinio pabaigoje solidžią persvarą išlaikė „Sporto manija“ (32:18).

Sužaidus dvi minutes antrame kėlinyje rezultatas buvo nepakitęs. Vėliau komandos žaidė lygia. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturiolika taškų (38:24). Netrukus dar vieną dvitaškį pataikė „Sporto manija“, o „UNO“ paprašė minutės pertraukėlės (40:24). Paskutines kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (44:28).

Sužaidus tris minutes trečiame kėlinyje komandas skyrė penkiolika taškų (50:35). Sekančią dviejų minučių atkarpą komandos taškų nepelnė. Aštuntą minutę komandas skyrė dvidešimt vienas taškas (61:40). Per likusį laiką „Sporto manija“ išsaugojo dvidešimt vieno taško persvarą (68:57).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė dvidešimt šeši taškai (73:47). Įpusėjus kėliniui skirtumas sumažėjo iki devyniolikos taškų (73:54). Rungtynių pabaigoje daug geriau žaidė „Sporto manija“, kuri aštunfinalyje pasiekė pirmą pergalę (86:58).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2019 kovo 17 d., 14:59 val.

maišo su *ekskrementais*blush

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)P. Balčiūno vedama „Siusk.lt“ komanda įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)