Resmila.lt vs Hermis (75:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Resmila.lt palaužė „Hermio“ ekipą.

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 01:13 val., peržiūros: 1583

Sausio 10 dieną, 20:05, J.Grušo meno mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Hermio“ ekipos. Rungtynėsw buvo gerokai banguotos. Šeimininkai iššvaistė 17 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje vistiek sugebėjo palaužti varžovus ir laimėti rungtynes rezultatu (75 – 66).

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Nors pirmosiomis minutėmis šeimininkai atrodė kiek geriau, tačiau svečiai vis neleisdavo jiems toli nuo saves pabėgti, prilaikydami deficitą nedidelį. Šį kėlinuką šeimininkams pavyko laimėti vos poros taškų skirtumu (18 – 16).

Antrasis kėlinukas parodė, jog šeimininkai visgi atėjo rimtai nusiteikę. Pradėję kur kas geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių, jie turėjo daugiau šansų realizuoti kuriamas atakas, ko pasekoje jie pradėjo smarkiai tolti nuo savo varžovų. Vienu momentu „Resmila.lt“ pirmavo netgi 17 taškų skirtumu. Tačiau iki ilgosios pertraukos svečiams pavyko kiek sumažinti deficitą ir ilgosios pertraukos metu jie atsiliko 11 taškų skirtumu (45 – 34).

Po ilgosios pertraukos svečiai truputėlį susikaupė. pradėję spausti savo varžovus ir agresyciai gintis, jie pradėjo po truputį vytis oponentus. Šeimininkų puolimas atrodė kiek sutrikęs, atakos nebebuvo taip lengvai kuriamos, o ir metimai buvo metami neparuošti ir iš nepatogių padėčių. Pasibaigus trečiam kėlinukui, šeimininkų pranašumas buvo sumažintas iki 4 taškų (56 – 52).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo gerokai permainingas. Nors pradžioje kėlinuko abi komandos žaidė tarsi lygi su lygia, svečiams vis dėl to pavyko atlošti 17 taškų deficitą ir išlyginti rezultatą. Tačiau persverti rezultato į savo pusę jiems nepavyko. Šeimininkai vėl susiėmė, pradėjo aktyviai bei agresyviai gintis, ko pasekoje vėl pabėgo nuo varžovų. „Resmila.lt“ laimėjo šias rungynes 9 taškų skirtumu (75 – 66).

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 28 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Petrauskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd.)

Hermis: Mantas Kudirka – 21 tšk., Tomas Skardžius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Aurelijus Surgautas – 11 tšk.

Resmila.lt Ekipos treneris Regimantas Vaitasius teigė:
„Žinojome, jog žaisime su pajėgiais varžovais. Pas mus tuo tarpu nesusirinko 3 labai svarbūs žaidėjai. Kai antrame kėlinuke gerokai pabėgome nuo jų, galbūt kiek atsipalaidavome, pagalvoję, jog nesunkiaii laimėsime. Varžovai pradėjo mus spausti, kiek pasimetėme ir jie išlygino rezultatą. Bet vistiek rungtynių pabaigoje parodėm charakterį ir nugalėjom“

„Hermio“ ekipos treneris Saimonas Pažėra pasakė viso labo 2 žodžius:
„Ne šiandien.“

KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Hermis“ įveikė „Return“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:02 val.)Resmila.lt ir BC „Ambi & Alaina“ po pirmojo susitiko lygybė (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:51 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)