BC „Game On“ vs DK-Team (114:47)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą

2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 17:16 val., peržiūros: 442

Kovo 6 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Game On" priemė svečius "DK – Team". "Game On" buvo laimėję šešis kartus ir septynis kartus buvo pralaimėję. "DK – Team" buvo laimėję kartą ir 12 kartų buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 0:2 pirmavo "DK – Team". Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė "Game On" (6:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 12 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "DK – Team" (14:2). Antroje kėlinio pusėje "Game On" padidino persvarą iki 15 taškų (24:9). Antro kėlinio pirmoje pusėje persvara augo "Game On" naudai. Įpusėjus antram kėliniui komandas skyrė 25 taškai (38:13). Sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo 50:15.

Trečio kėlinio pradžioje "Game On" toliau didino persvarą, atakavo taikliai tiek dvitaškiu tiek tritaškius. "DK – Team" daugelis metimų buvo netaiklūs. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo 66:17. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 57 taškai (78:21). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Game On" persvara nekėlė abejonių. Rungtynės baigėsi rezultatu 114:47.

8 taškai

„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)BC „Game On“ atlošė dvidešimties taškų skirtumą ir antrą kartą įveikė „UNO“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:41 val.)