Pusė velnio vs Eldažnis & Limobus.lt (73:73)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą

2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 382

Kovo 24 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios 1/32 rungtynės tarp “Pusė velnio“ ir „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipų. Pirmąsias komandų rungtynes šešiais taškais laimėjo “Pusė velnio“.

Pirmajame kėlinyje Ž.Vasiliauskas (per kėlinį įmetęs 19 taškų) smeigė penkis tolimus metimus, kas leido “Pusė velnio“ ekipai pasibaigus kėliniui pirmauti dviženkle persvara 28:14.

Antrojo kėlinio pradžioje „Eldažnis & Limobus.lt“ labai greitai mažino skirtumą iki vienženklio – 31:23. Nors po kelių tritaškių šeimininkai vėl didino pranašumą iki dviženklio, tačiau M. Simanavičiaus metimai leido svečiams šiek tiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 40:34.

Trečiojo kėlinio pradžią papuošė R. Račo dėjimas, o jo atstovaujama „Eldažnis & Limobus.lt“ lygino rezultatą 43:43. Visgi, tada vėl prabudo “Pusė velnio“ ekipos toliašaudė artilerija, kuri leido šeimininkams kiek nutolti. Po trijų kėlinių 61:55.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipos spurtu ir per kelias minutes svečiai artėjo iki minimumo 65:64. Nors „Eldažnis & Limobus.lt“ sugebėjo išlyginti rezultatą ir pabaigti rungtynes lygiai, tačiau susikrauta šešių taškų persvara išvedė “Pusė velnio“ krepšininkus į sekantį etapą. Galutinis rungtynių rezultatas 73:73 (28:14, 12:20, 21:21, 12:18).

Artūras Nausėda

BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)