Neveronys ‒ KKA vs SK „Mattas“ (81:90)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „SK „Mattas“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 512

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko II lygos trečiosios ketvirtfinalio varžybos tarp šeimininkų - „Neveronys ‒ KKA“ bei svečių – „SK „Mattas“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir pirmoje kėlinio pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje „SK „Mattas“ pradėjo tolti nuo varžovų ir kėlinio pabaigoje įgijo 17 taškų pranašumą 16:33. Antrojo kėlino pradžioje svečiai pratęsė spurtą ir per pirmą kėlinio pusę susikrovė net 20 taškų pranašumą. Vis gi „Neveronys ‒ KKA“ nesiruošė nuleisti rankų ir po truputį pasinaudodami varžovų klaidomis sumažino atsilikimą iki 14 taškų 43:57.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau stengėsi mažinti atsilikimą ir kovoti dėl pergalės, tačiau „SK „Mattas“ visą laiką išsilaikė vienu žingsniu priekyje. Ketvirto ketvirčio pradžioje „Neveronys ‒ KKA“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų, tačiau laiku susiėmę svečiai susigrąžino pranašumą ir rezultatu 81:90 pergalę laikė savo rankose.

9 taškai

Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Mattas“ išlygino serijos rezultatą kovoje prieš „Neveronis ‒ KKA“ (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)Dviem galingais V. Zilinkaus dėjimais pažymėtose rungtynėse lengva SK „Mattas“ pergalė prieš „DK-Team“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir „Neveronys ‒ KKA“ serijoje prireiks lemiamų rungtynių (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:10 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)