Klausučių alaus darykla vs Birštono SC „Olimpas“ (80:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“

2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 06:08 val., peržiūros: 331

Pirmadienį, lapkričio 21 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Klausučių alaus darykla“ ir svečių „Birštono SC „Olimpas“.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo greitu ir dvitaškiais paremtu žaidimu. Tą kiek geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams, kurie įgijo 5 taškų pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:17. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai , kuri laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo jau pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir tas skirtumas tarp komandų svyravo labai neženkliai. Galiausiai svečiams pavyko išlaikyti solidų pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:40.

Antra rungtynių pusė pasižymėjo kieta kova. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai alsavo varžovams į nugarą, bet svečiai vis neleido priešininkams įsiveržti. Likus iki ketvirčio pabaigos 2 minutėms šeiminikai surengė spurtą ir įsiveržė į priekį 5 taškais bei persvėrė rezultatą savo naudai – 63:60. Ketvirtojo ketvirčio viduryje po G. Vaičiuškos metmų šeimininkų komanda pirmavo 8 taškais ir laikė iniciatyvą savo rankose. Gerą gynybą ir šaltus nervus pademonstravę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu – 80:74.

Justinas Tamošiūnas

„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Arko“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Birštono SC „Olimpas“ (2023 gegužės 02 d., antradienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)„Klausučių alaus darykla“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekia 6 pergalę. (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:33 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)