Enerstena vs Remza & Langvila (70:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Po ilgosios petraukos įsibėgėjusi „Enerstena“ įveikė „Remza & Langvila“ šešetuką

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 957

Sekmadienį, sausio 29 dieną, KTK sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių H pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Enerstena“ ir svečių „Remza & Langvila“ komandų.

Rungtynių pradžioje labai neblogai startavo svečiai, kurie pataikė kelis dvitaškius ir nutolo. Tačiau sužaidus beveik 4 minutes savo taškų sąskaitą atidarė ir „Enerstenos“ krepšininkai. Solidžiai rungtyniavę „Remza & Langvila“ žaidėjai antroje pirmo kėlinio pusėje įgijo dviženklę persvarą ( 6:17). Tačiau tokią persvarą savo rankose svečiai išlaikė vos pusę kelias minutes, netrukus svečiai priminė, jog gali taip pat pataikyti ir po spurto 5:0 aptirpdė varžovų persvarą. „Remza & Langvila“ komanda kėlinio pabaigoje vėl atitrūko (11:20). Tiesa, netrukus abiejų komandų žaidimas tapo klampesnis, svečių rezultatyvumas ženkliai sumenko, o savo žaidimą „bangą“ pagavę „Enerstenos“ krepšininkai ne tik prisivijo varžovus, bet 6 minutes be taškų palikusi oponentus ir išsiveržė į priekį 25:23. Nors šeimininkai ir neišlaikė pranašumo, bet „Remza & Langvila“ buvo visai arti. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo rezultatu 27:28.

Trečiame kėlinuke „Remza & Langvila“ sugebėjo atitrūkti 6 taškais , bet tuo komanda pasidžiaugė vos 3 minutes. Netrukus „Enerstena“ surengė spurtą 9:0 ir pabėgo tolyn, svečiai kaip įmanydami stengėsi kuo greičiau sumažinti atsilikimą, tačiau metimai vis nepasiekdavo tikslo. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – 47:41 „Remza & Langvila“ nepasidavė ir nenuleido rankų nei minutei, komandai kelis kartus pavyko priartėti, bet lemiamu metu „Enerstenos“ krepšininkai sužaidė tikrai užtikrintai. Šeimininkai atsilaikė prieš varžovų šturmą ir laimėjo rungtynes rezultatu 70:63.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 33 tšk., Rytis Sadauskas – 10 tšk., Edgaras Daniliauskas – 9 tšk. (14 atk. kam.)

Remza & Langvila: Arūnas Abromaitis – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 22 tšk. (12 atk. kam.), Žilvinas Zakrasas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Remza & Langvila“ užtikrintai įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 23:48 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Iššvaistę solidžią persvarą „Remza & Langvila“ krito prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:42 val.)