Ryterna vs Acme (78:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 1464

Trečiadienį, spalio 19-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna“ ir svečių „Acme“ komandų.

Rungtynes šeimininkai pradėjo pelnydami 5 taškus be atsako, bet sužaidus apie 3 minutes savo taškų sąskaitą atidarė ir svečių komanda. Pirmoji ketvirčio pusė buvo nerezultatyvi, abi komandos žaidė palyginti lėtą, ilgomis atakomis paremtą žaidimą. Taškus rinkti kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmavo 5 taškais (11:6). „Acme“ žaidėjams pavyko dar labiau priartėti prie varžovų, bet „Ryterna“ antroje kėlinio pusėje lengviau rinko taškus ir po kėlinio jau turėjo apčiuopiamą persvarą – 20:12.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pagaliau įsižaidė ir pelnė 8 taškus be atsako, taip išlygindami rezultatą. Likusį kėlinuką laiką komandoms jau buvo sunku rinkti taškus. Įsivyravo apylygis žaidimas ir nei viena, nei kita komanda nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų. Į ilgąją pertrauką žaidėjai išėjo rezultatui esant lygiam – 29:29.

Po ilgosios pertraukos taškus pirmieji pelnė šeimininkai, bet kitoje atakoje G.Brazaitis pataikė tritaškį ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė „Acme“ komandą į priekį (31:32). Nors šeimininkai kaip įmanydami stengėsi nutolti nuo varžovų, bet svečiai jau buvo perėmę žaidimo vadžias į savo rankas ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 2 taškais – 40:42. Abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet kėlinio gale geresnį žaidimą demonstravę šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – 54:50.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo taikliu T. Bendiko tritaškiu ir skirtumas tarp komandų buvo tik mininalus. Svečiam pradėjo stigti jėgų, žaidėjai prisirinko pražangų, o tuo pasinaudoję „Ryterna“ krepšininkai įpusėjus ketvirčiui vėl nutolo nuo savo varžovų – 64:55. Svečius gelbėti dar bandė G.Brazaitis pataikęs tritaškį su pražanga ir realizavęs baudos metimą, sumažino savo komandos atsilikimą beveik per pusę (64:59). Per likusį kėlinio laiką svečiams nebepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir jiems teko pripažinti „Ryternos“ pergalę rezultatu – 78:65.

„Ryternos“ komandos vyr. treneris G. Kamarauskas po rungtynių buvo patenkintas savo komandos pasirodymu: „Žaidėm labai banguotai, tarpai žaidėjai net nejudėjo, gynyboje kartais taip pat atsainiai pasižiūrėjom į varžovus, kurie pataikė tikrai neblogai. Ketvirtame kėlinuke susiėmėm ir padarėm savo žaidimą ir tai lėmė galutinį rezultatą – pergalę.“

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 18 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 12 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Milūnas – 12 tšk.

Acme: Tadas Bendikas – 23 tšk., Ignas Plečkaitis – 16 tšk., Gintas Brazaitis – 16 tšk.

„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„ACME“ įveikė „Omegą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)