Eldažnis & Limobus.lt vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (62:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Antrame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ perėmė rungtynių kontrolę ir užtikrintai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (62:86)

2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 355

Gruodžio 6 dieną, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „Eldažnis & Limobus.lt“ ir svečių – Menų kambarys ‒ BC „Rhino“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus (11:11), tačiau kėlinį geriau užbaigė Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ – 13:17. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko prisivyti varžovus ir persverti rezultatą (24:23). Visgi, antroje kėlinio dalyje „Eldažnis & Limobus.lt“ puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai susikrovė 12 taškų pranašumą – 33:45.

Antros rungtynių pusės pradžioje šeimininkų puolimas ir toliau strigo, „Eldažnis & Limobus.lt“ krepšininkai per trečiajį ketvirtį pelnė tik 12 taškų, o Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ dar labiau padidino savo atotrūkį – 45:67. Ketvirtajame kėlinyje šeiminkai sėkmingai atakavo varžovus taikliais metimais iš trijų taškų zonos, tačiau tai nepadėjo prisivyti varžovų, kurie išlaikė gerą puolimo tempą visas rungtynes. 24 taškų persvara pergalę šventė Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ – 62:86 (13:17, 20:28, 12:22, 17:19).

Mantas Šeputis

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)