Rimo & Patikima linija vs Eldažnis & Limobus.lt (57:41)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė

2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 356

Kovo 13 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ (0-16) ir „Eldažnis & Limobus.lt“ (2-13) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai, kurie leido priešininkams per kėlinį įmesti vos du taškus, o kėlinį laimėjo 17:2.

Antrajame kėlinyje svečiai sumetė keturis tritaškius, kas leido „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipai šiek tiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 26:16.

Trečio kėlinio pradžioje D.Juška smeigė du tritaškius ir „Eldažnis & Limobus.lt“ artėjo iki 26:24. Nors „Rimo & Patikima linija“ po M. Gailiaus metimų vėl tolo aštuoniais taškais, bet svečiai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir priartėjo iki 38:34.

Lemiamame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus M. Gailiaus ir L. Bunio žaidimas, kuris ir atvedė jo atstovaujamą ekipą į pirmą pergalę turnyre. Galutinis susitikimo rezultatas 57:41 (17:2, 9:14, 12:18, 19:7).

8 taškai

„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)Puikus rungtynių startas nulėmė „Vilmistos“ pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:08 val.)