Kelių priežiūra vs Rimo & Patikima linija (80:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 19:48 val., peržiūros: 311

Trečiadienį, lapkričio 17 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – „Kelių priežiūra“ (0-2) bei „Rimo & Patikima linija“ (0-1).

Rungtynes geriau pradėjo Kelių priežiūra“, du tolimus metimus įmetė Ž.Kaminskis, septynis taškus pridėjo E.Karpavičius, o tai leido šeimininkams po pirmo kėlinuko būti priekyje 22:15.

Antrąjį kėlinuką Kelių priežiūra“ pradėjo spurtuodami 6:0, „Rimo & Patikima linija“ pirmuosius taškus kėlinyje pelnė sužaidus penkias minutes kėlinyje, o dviženklę persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos ir įpusėjus susitikimui pirmauti 41:29.

Trečiajame kėlinuke po dviejų tolimų M. Stasaičio tritaškių „Rimo & Patikima linija“ priartėjo iki 46:39. Ir toliau sėkmingu žaidimu svečiai kirpo savo deficitą iki dviejų taškų, tačiau puiki kėlinio pabaiga vėl leido Kelių priežiūra“ krepšininkams kiek atitolti. Po trijų kėlinių 59:51.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Rimo & Patikima linija“ po trijų tritaškių lygino rezultatą 64:64. Vėliau svečiai pridėjo dar septynis taškus ir nutolo 64:71. Visgi, vėliau A.Kaminskas smeigė du tritaškius ir Kelių priežiūra“ vėl persvėrė rezultatą 79:77. Per likusias dvi minutes „Rimo & Patikima linija“ nepelnė nė taško, kas ir nulėmė jų pralaimėjimą. Galutinis susitikimo rezultatas 80:77 (22:15, 19:14, 18:22, 21:26).

Ernestas Eičas

Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)