Vilmista vs Vėjų linija & Garliavos duona (70:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista

2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:50 val., peržiūros: 294

Sekmadienį, Kovo 6 diena, KTPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- Vilmista bei svečių- Vėjų linija & Garliavos duona

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apyligis- 23:22. Antrajame kėlinyje geras L. Varno žaidimas puolime, leido svečiams atitrūkti nuo Vilmista- 43:48. Trečiajame kėlinyje, svečiai ir toliau po truputį "bėgo" nuo šeimininkų. Realizavę 9 metimus iš žaidimo Vėjų linija & Garliavos duona įgyjo dviženklę persvarą- 56:68. Ketvirtajame kėlinyje Vilmista dar bandė vytis varžovus, realizuodami keletą metimų iš eilės, tačiau gerą koncentraciją rungtynių gale parodę svečiai, neišleido persvaros iš rankų, bei iškovojo pergalę, rezultatu:70:82 (23:22, 20:26, 13:20, 14:14).

14 atk. kam.

Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ panaikino 23 taškų deficitą ir šventė pergalę (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)