Donelaičio vs Kelių priežiūra (82:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą

2021 lapkričio 08 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 369

Lapkričio 8 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Donelaičio“ (šeimininkai) ir „Kelių priežiūra“ (svečiai) komandos.

Rungtynių pradžioje „Donelaičio“ komanda stengėsi išnaudoti savo ūgio pranašumą arčiau krepšio ir tai darė gana sėkmingai, būtent tai leido jiems išlikti priekyje, tuo tarpu priešininkams sekėsi sunkiau susižaisti. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – 20:12. Antrame kėlinyje prasidėjo apylygė kova. Nors šeimininkai pabandė šiek tiek atitrūkti, tačiau kėlinio pabaigoje „Kelių priežiūra“ komanda įjungė aukštesnę pavarą ir 1 tašku pirmavo – 35:36.

Trečiame kėlinyje pasinaudoję „Kelių priežiūra“ ekipos klaidomis „Donelaičio“ įpusėjus kėliniui persvėrė susitikimo rezultatą – 51:47. Taškas į tašką kova vyko ir toliau, o pasibaigus trečiam kėliniui rezultatu – 58:50 pirmavo šeimininkų komanda. Lemiamame kėlinyje M. Lukmino tikslūs metimai leido „Donelaičio“ ekipai nutolti 76:58. Šio susikrauto pranašumo jiems ir užteko, jog iškovotų pergalę po sunkios kovos. Galutinis susitikimo rezultatas – 82 :63 (20:12, 15:24, 23:14, 24:13).

Antanas Kilas

„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)