BC „Straight“ vs KK „13“ (62:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

E.Rinkevičiaus tritaškis paskutinėmis sekundėmis palaužė KK „13“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 08:18 val., peržiūros: 1010

Antradienį Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. kuriose jėgas surėmė BC „Straight“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę KK „13“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau mažais žingsniukais svečiai susikrovė nedidelį pranašumą. Vis dėlto, E.Zaidelis smeigė du tritaškius metimus paeiliui , kur KK „13“ toliau nestabdo apsukų ir pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 4:18). Per likusį laiką šeimininkams pavyko tik dviems taškais sušvelninti skirtumą – 6:18.

Antrame kėlinyje BC „Straight“ surengė keletą greitų atakų , tačiau iškart varžovai atsakė į jų spurtą ir vėl komandas skyrė 14 taškų ( 13:27). Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo – 19:33.

Po ilgosios pertraukos KK „13“ pradėjo „sausa“ atkarpa ( 19:39). Svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose. Vis dėlto, svečiai leido pailsėti visam pagrindiniam penketukai, o tuo pasinaudojo BC „Straight“, kur per likusį kėlinuko laiko surengė 14:0 atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 39:45). Paskutinėmis sekundėmis svečiai išovė tritaškį metimą – 39:48.

Ketvirtame kėlinyje BC „Straight“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute mažino skirtumą, kol galiausiai tapo lygu ( 52:52). Visas smagumas prasidėjo paskutinėmis sekundėmis, kur L.Stanislovaitis puikiu prasiveržimu išvedė komandą į priekį ( 59:61). Likus žaisti 10 sekundžių BC „Straight“ buvo patys sau likimo kalviai, kur E.Rinkevičius smeigė tritaškį metimą ir išvedė šeimininkus į priekį. Svečiai turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau nepavyko užpulti greitos atakos. BC „Straight“ šventė dramatišką pergalę, rezultatu – 62:61.

BC „Straight“: Gediminas Navickas – 17 tšk. (18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Donatas Truncė – 11 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Rinkevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 11 tšk.

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Ūkelis – 8 tšk., Paulius Klibavičius – 8 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)BC „Straight“ iššsvaitė net 26 taškų pranašumą ir šešioliktfinalio serijoje krito prieš „Spartą“ (2017 kovo 21 d., antradienis, 23:11 val.)„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“ (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:44 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)„Kėdainiai“ sumindė KK „13“ ir įsitvirtino pirmoje D pogrupio vietoje (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)