KK „13“ vs Kauno technikos kolegija (87:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Užtikrintai žaidusi KK „13“ nepaliko vilčių „Kauno technikos kolegijai“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 1329

Antradienį, vasario 7 -ąją dieną, J. Pauliaus II- ojo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių K pogrupio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių KK „13“ ir svečių „Kauno technikos kolegijos“ (KTK) komandų.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus kėliniui nežymia persvara priekje buvo šeimininkai – 10:7. Tačiau sužaidus beveik 6 minutes savo žaidimo ritmą pajautė KK „13“ krepšininkai ir po spurto 6:0 išsiveržė padidino persvarą iki 8 taškų – 15:7. Nors „KTK“ krepšininkai ir pradėjo žaisti geriau, bet šeimininkai per likusį kėlinio laiką neprisileido varžovų pernelyg arti ir išsaugojo 5 taškų persvarą – 22:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo taikliu L. Giraičio dvitaškiu. Keturias minutes vyko kova taškas į tašką, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys 5 taškai, tačiau tada KK „13“ spurtavo 15:1 ir besibaigiant kėlinukui jau turėjo dviženklę persvarą – 40:22. Į nokdauną pasiųsti „KTK“ krepšininkai taip ir neatrado savojo žaidimo ir šeimininkai kėlinuką užbaigė turėdami jau triuškinančią persvarą – 45:28.

Trečiame kėlinuke svečiai per kelias minutes sugebėjo prisivyti varžovus iki 12 taškų (47:35), bet įpusėjus ketvirčiui po L. Stanislovaičio tolimo metimo ir L. Stankevičiaus 4 taškų iš eilės KK „13“ krepšininkai vėl turėjo saugią persvarą – 59:40. O tuo tarpu svečiai ir toliau strigo puolime nerasdami būtų kaip pelnyti taškus. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – 66:44.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos žaidė atsipalaidavusios ir nepersistengė gynyboje. Visas rungtynes užtikrintai žaidę KK „13“ krepšininkai įveikė varžovus rezultatu 87:63 (22:17, 23:11, 21:16, 21:19).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris kalbėjo: „Komanda šiandien žaidė neblogai, pataikėme savo metimus. Priešininkai irgi žaidė neblogai, bet šiandien mes buvome stipresni ir taip įrodėme. Mums labiau sekėsi savo salėje, turėjom ilgesnį suolelį ir laimėjom.“

KK „13“: Rimas Varanauskas – 25 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Stanislovaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Brazdauskis – 11 tšk.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 22 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Giraitis – 16 tšk., Rokas Navickas – 7 tšk.

KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)