Akademija vs Nebajeris (67:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 00:32 val., peržiūros: 1545

Antradienį, vasario 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios favorite laikyta „Akademija“ ėmė strigti varžovų gynyboje, kuo puikiai pasinaudoję svečiai kontroliavo žaidimą ir po ilgosios pertraukos atitrūkę pasiekė netikėtą pergalę rezultatu 67:73 (23:23, 18:16, 12:21, 14:13).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė itin aukštu tempu, tačiau kiek vėliau spurtavę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų atotrūkį. Vis tik, nusileisti taip lengvai neketinęs „Nebajeris“ taip pat atsakė keliais taškais iš eilės, ko pasekoje po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus. Antrojo kėlinuko pradžioje sėkmingą žaidimą pratęsę svečiai įgijo šešių taškų persvarą, tačiau čia pat spurtą 11:0 surengusi „Akademija“ susigrąžino kelių taškų persvarą. Per likusį laiką žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką geriau pasirodę svečių žaidėjai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. 41:39.

Iškart po ilgosios pertraukos „Nebajeris“ pagerino puolimą, ko pasekoje surengė dar vieną sėkmingą atkarpą, kurios dėka išsiveržė į priekį bei įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek sutrikę „Akademijos“ krepšininkai vis dažniau šaudė pro šalį, tačiau iki ketvirčio pabaigos sugebėjo sušvelninti deficitą iki septynių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje daug kas tikėjosi aikštės šeimininkų pakilimo, tačiau viskas vyko priešingai ir pastarieji vis dažniau strigo „Nebajerio“ gynyboje, ko pasekoje svečiai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, atnešusią jiems jau vienuolikos taškų pranašumą. Likus žaisti kelioms minutėms „Akademija“ dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų, tačiau lemiamais momentais šeimininkai ir vėl klydo, kuo pasinaudojęs „Nebajeris’ išplėšė netikėtą pergalę rezultatu 67:73.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Labai džiaugiamės iškovoję antrą pergalę iš eilės B lygoje, gana netikėta. Stengėmės, kovojome, kažkaip šiandien mūsų nedaug susirinko, tai visi buvo nusiteikę žaisti. Viskas pasisekė, turime žaidėją, kuris yra karštas jau trečias rungtynes iš eilės, kuris tempia mus, tai yra Mindaugas Ežerskis. O šiaip, pakovojome ir laimėjome, esame patenkinti ir laimingi“.

„Akademija“: Simanas Karalius – 19 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Bunikis – 19 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kriaučiūnas – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Lukas Šaulevičius – 11 tšk.

„Nebajeris“: Mindaugas Ežerskis – 28 tšk., Tadas Čiuplys – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Robertas Petrolis – 15 tšk. (21 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:32 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)