Ryterna Group vs BK Centre ‒ 2 (88:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1291

Antradienį, vasario 7 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai „Ryterna Group“ (2-10) priėmė svečius BK „Centre ‒ 2“ (3-8) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje BK „Centre – 2“ ekipa po taiklaus S.Pedos metimo pirmavo 7:8. Tačiau tai buvo paskutinis kartas šiose rungtynėse, kuomet svečiai buvo pirmaujančių rolėje. Vedini šiandien puikiai žaidusio J. Mozerskio „Ryterna Group“ spurtavo ir po pirmo kėlinuko jau turėjo dviženklią persvarą 28:14.

Antrajame kėlinuke ir toliau vis didėjo aikštelės šeimininkų persvara. Įpusėjus kėlinukui po taiklaus M. Giedraičio dvitaškio „Ryterna Group“ jau pirmavo 41:20. Kėlinuko pabaigoje keli BK „Centre – 2“ ekipos krepšininko D. Malinausko metimai neleido toliau pabėgti šeimininkams. Pasibaigus antrajam kėlinukui rezultatas buvo 45:26.

Trečiajame kėlinuke BK „Centre – 2“ krepšininkai šiek tiek priartėjo 52:36. Tačiau tada prapliupo J.Mozerskis, vieną po kito mesdamas dvitaškius ir tritaškius. Puiki šio krepšininko atkarpa leido „Ryterna Group“ ekipai pirmauti 66:40.

Ketvirtajame kėlinuke tolimais metimais prapliupo ir M.Andriušaitis, po kurio vieno iš metimų, šeimininkai jau pirmavo 82:48. Rungtynių pabaigoje BK „Centre – 2“ ekipą šiek tiek patempė D.Malinauskas, kurio metimai neleido dar labiau padidinti savo ir taip įtikinamą persvarą „Ryterna Group“ komandai. Galutinis rungtynių rezultatas 88:55 (28:14, 17:12, 21:14, 22:15).

Ryterna Group: Justinas Mozerskis – 32 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 20 tšk., Mantas Giedraitis – 17 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Darius Karosas – 10 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 21 tšk., Stas Pedos – 15 tšk., Michael Zurabashvili – 10 tšk.

„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)