MB „TR Project“ vs Robotukų Armija (55:59)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė

2022 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 23:59 val., peržiūros: 372

Lapkričio 21 dieną, Pirmadienį, Kauno technologijų mokymo salėje susitiko salės šeimininkai "TR Project" bei svečiai "Robotukų armija"

Pirmasis kėlinys buvo kiek nerezultatyvus šeimininkų atžvilgiu, jau pirmosiomis kėlinio minutėmis "Robotukų armijos" komanda turėjo 6 taškų persvara. Panaši tendencija tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, namų komanda neturėjo progos pasivyti savo priešininkų ir pirmąjį kėlinį užbaigė rezultatu 8:12.

Antrojo kėlinio metu, "Robotukų armijos" žaidėjai toliau sėkmingai diktavo žaidimo ritmą ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė keturių taškų pranašumu, rezultatu 23:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo įdomesnis. Net ne per pilną minutę, "TR Project" pasivijo "Robotukų armijos" komandą ir visą kėlinį abi komandos palaikė lygų rezultatą. Visgi svečiai šiaip ne taip pasiekė vieno taško persvarą rezultatu 42:43.

Lemiamo kėlinio metu "Robotukų komanda" taikliais metimais sugebėjo atitrūkti 8-iais taškais. "TR Project" be paliovos stengėsi sumažinti atotrūkį bei išsiveržti į priekį. Likus vos porai minučių iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė vos 3 taškai, tačiau likusio laiko "TR Project" komandai nepakako, jog pasiektų pergalę. Rungtynes rezultatu 55:59 (8:12, 15:15, 19:16, 13:16) laimėjo "Robotukų armija".

Šiose rungtynėse geriausiai pasirodė "Robotukų armijos" žaidėjas Nr. 9 N.Kundrotas, kuris savo komandai pelnė 17 taškų. Puikus buvo ir komandos draugų pasirodymas: žaidėjas Nr. 13 I.Kaminskas pelnė dvigubą dublį, surinkęs 14 komandos taškų, atkovojęs 17 kamuolių bei perėmęs 6 kamuolius. Taip pat dvigubą dublį pelnė žaidėjas Nr. 6 A.Eitutis, taikliai pataikęs 13 taškų, atkovojęs 14 kamuolių bei puikiai išprovokavęs 8 pražangas.

Namų komandos "TR Project" rezultatyviausias žaidėjas Nr. 13 M. Šareikia, kuris pelnė 11 taškų. Taip pat puikiai pasirodė ir jauniausias komandos žaidėjas Nr. 12 N.Kavaliauskas, kuris surinko 10 taškų bei atkovojo 6 pražangas, o žaidėjas Nr. 19 D.Grušauskas pelnė 6 taškus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Robotukų Armija“ iškovojo pergalę prieš BC „Game On“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)