Kauno tiltai vs Coca Cola (66:56)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai

2017 vasario 21 d., Antradienis, 10:47 val., peržiūros: 1405

Pirmadienį, vasario 20 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Coca Colos“. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas per dviejų dienų laikotarpį, o dieną prieš, pergalę po atkaklios kovos šventė „Coca Colos“ ekipa. Visgi, šiandien svečių ekipai trūko žaidėjų ant atsarginių žaidėjų suolelio, o tuo pasinaudoję „Kauno tiltai“ didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje ir vėliau pasiekė užtikrintą revanšą.

Pirmasis rungtynių kėlinukas prasidėjo panašiai, kaip ir vakarykštės dienos rungtynėse. Komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet rezultatyvumu neblizgėjo. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, komandos pradėjo keistis pirmaujančios komandos vaidmeniu ir visas šitas žaidimukas tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos, kurį minimaliai laimėjo „Kauno tiltų“ ekipa. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:15. Antrąjį ketvirtį kiek tvirčiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie kantriai ir neženkliai didino savo pranašumą, o sužaidus pusę ketvirčio, komandas skyrė šeši taškai. Visgi, ilgai kauptas aikštelės šeimininkų pranašumas greitai išgaravo, kuomet „Coca Colos“ ekipa išlygino rezultatą, bet ketvirčio pabaigoje „Kauno tiltai“ dar pataikė dvitaškį ir po pirmosios rungtynių pusės buvo priekyje – 31:29.

Trečiajame kėlinyje „Kauno tiltai“ sukaupdavo dviejų atakų pranašumą prieš savo varžovus, o „Coca Colos“ ekipa vis braukdavo savo atsilikimą iki vienos atakos atstumo, kuris netrukus vėl padidėdavo. Tokiu scenarijum vyko visas kėlinukas ir komandos dar buvo pasiruošusios aiškintis nugalėtoją lemiamame ketvirtyje. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 51:45. Ketvirtojo kėlinio metu komandos ir toliau tęsė apylygų žaidimą ir „Kauno tiltams“ puikiai sekėsi laikyti pranašumą savo rankose. Vėliau, įpusėjus kėliniui, aikštelės šeimininkų žaidėjas T.Kmitas pataikė tris dvitaškius paeiliui bei taip leido savo ekipai įgyti jau dviženklį pranašumą. Vėliau svečių ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų ir grįžti į rungtynes, tačiau viskas ką jiems pavyko padaryti, tai sumažinti atsilikimą iki vienženklio, kuris netrukus šokdavo vėl iki dviženklio. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas 66:56 atspindėjo „Kauno tiltų“ revanšą.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Jančauskas – 13 tšk., Andrius Čekanauskas – 8 tšk.

Coca Cola: Laurynas Trušas – 34 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Gudas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Šmigelskas – 7 tšk.

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:17 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)