KK „13“ vs BK Centre ‒ 2 (60:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Po krepšiais dominavusi „KK 13“ iškovojo svarbią pergalę

2017 sausio 17 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1093

Antradienį, sausio 17 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių dvikova tarp K pogrupio komandų – vietos „KK „13“ bei svečių „BK Centre ‒ 2“. Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai šovė į priekį, tačiau vėliau svečių ekipa pradėjo pulsuoti savo varžovams į nugarą ir tik tvirtai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido pergale džiaugtis aikštelės šeimininkams.

Rungtynes komandos pradėjo gana nerezultatyviai ir minimaliai geriau sekėsi svečių komandai. Sužaidus keturias minutes, jie turėjo minimalų pranašumą, bet tuomet kelias atakas paeiliui sėkmingai užpuolė „KK „13“ ekipa ir persvėrė rezultatą. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, šeimininkų komandos pranašumas buvo minimalus, bet kėlinuką jie užbaigė pelnydami dar šešis taškus be atsako. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 16:9. Antrojo kėlinio pradžioje vėl kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie netrukus įgijo jau ir dviženklį pranašumą. Visgi, „BK Centre ‒ 2“ nusprendė paspausti savo varžovus ir tai pasiteisino su kaupu. Jie netrukus spurtavo 8:0 ir praktiškai pavijo savo varžovus. Po šaltoko dušo atsigavę šeimininkai surengė kelis sėkmingus išpuolius ir susigrąžino kiek saugesnį pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:24.

Trečiąjį kėlinį šįkart geriau pradėjo svečių ekipa. Jie pelnė septynis taškus be atsako ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir net šešias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo kaip mat pasinaudojo „KK „13“ ekipa ir per šį laikotarpį pelnė 11-ą taškų, kurie leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą. Visgi, jiems šio pranašumo išlaikyti nepavyko, nes svečių ekipa jį kiek apkarpė prieš pat kėlinio pabaigą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:35. Lemiamą ketvirtį „BK Centre ‒ 2“ ekipa vėl pradėjo gana neblogai ir pelnė šešis taškus bei taip sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Tačiau per likusį rungtynių laiką jiems pavyko sukrapštyti vos tris taškus ir tai jiems pakišo koją. Aikštelės šeimininkai tuomet pelnė net dešimt taškų be atsako, susigrąžino dviženklį pranašumą ir gana užtikrintai jautėsi iki finalinio švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas 60:44.

KK „13“: Tadas Brazdauskis – 16 tšk., Rimas Varanauskas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Edgaras Zaidelis – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 25 tšk., Denis Malinauskas – 8 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Stas Pedos – 8 tšk.

Užtikrintai žaidusi KK „13“ nepaliko vilčių „Kauno technikos kolegijai“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 23:45 val.)Veteranas dar turi parako ‒ 65 pelnyti S. Klimkevičiaus taškai nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į pergalę (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Kėdainiai“ sumindė KK „13“ ir įsitvirtino pirmoje D pogrupio vietoje (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)Klampiose rungtynese KK „13“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:58 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“ (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)E.Rinkevičiaus tritaškis paskutinėmis sekundėmis palaužė KK „13“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 08:18 val.)